Menu

Kategorie

Kolekcja Montreal

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Montreal

Montreal jest wynikiem dobrze rozumianej ekskluzywności, w której miękkie faktury, harmonie kolorów i liczne możliwości graficzne nadają charakter i osobowość przestrzeni. Obok gładkich płytek znajdziemy również płytki strukturalne z wzorem w paski. Jest to kolekcja hiszpańskiej fabryki Vives o eleganckim ponadczasowym wygładzie. Są to płytki dające elegancki efekt nie tylko w klasycznych wnętrzach, ale również w stylizacjach nowoczesnych czy industrialnych. Kolekcja pięknie komponuje się z drewnem, szkłem i metalem z nowoczesnym jak i klasycznym wyposażeniem. Kolekcja Montreal to płytki ceramiczne ścienne o matowym wykończeniu powierzchni oferowane w formacie dostępne w wymiarze 32x99cm o rektyfikowanych krawędziach. Dostępne modele to Montreal-R Humo, Montreal-R Arena, Montreal-R Cemento, Calgary-R Arena, Calgary-R Humo i Calgary-R Cemento.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij