Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Invisible

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Invisible

Kolekcja Invisible są to hiszpańskie płytki gresowe imitujące kamień z oferty Ape Łazienki. Kafle te o wyjątkowym charakter i mogą być wykorzystane jako płytka podłogowa jak i płytka ścienna. Świetnie nadają się jako kafla łazienkowa i kuchenna, ale również w stołowym czy holu świetnie się sprawują. Podkład gresowy pozwala na stosowanie praktycznie w każdym pomieszczeniu wewnątrz, a fugi stają się prawie niewidzialne przez rektyfikowane krawędzie. Kolorystyka utrzymana w odcieniach bieli i szarym o intensywnej polerowanej powierzchni. Kolekcja dostępna jest w formacie 120x120cm i 60x120cm. Dostępne kolory w Ape Łazienki to Invisible Grey.

Zastosowanie- płytki gresowe: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu, płytki tarasowe.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij