Menu

Kategorie

Kolekcja Regent

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Regent

Kolekcja Regent to płytki gresowe o polerowanej powierzchni zwanej Poler, to produkt dla tych, którzy kochają strukturę materiałów i kreatywność. Przyszłość łączy się z przeszłością, a estetyka cementu z betonem, tworząc materiały o wysokiej jakości i efekcie wizualnym. Kolekcja dostępna jest w trzech kolorach podstawowym białym, brązie i szarym. Powierzchnie tej kolekcji charakteryzują się delikatym przebarwieniami co nadaje im wygład postarzenia o matowej powierzchni, wszystkie te elementy dają efekt wyjątkowości. Formy charakterystyczne dla tej kolekcji to 75x75cm, 60x120cm, 120x120cm i 75x150cm o rektyfikowanych krawędziach. Dostępne kolory to: Regent Tan, Regent Blanco i Regent Gris.


Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij