Menu

Kategorie

Kolekcja Elegance

Ilość: 16

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 16

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Elegance

Kolekcja Elegance to płytki imitujące marmur produkowana na białym podkładzie. Jest to kolekcja eleganckich ponadczasowych płytek wiernie oddających piękno naturalnego marmuru, który stał się na powrót hitem dla architektów w aranżacji wnętrz. Jest to propozycja płytek marmuropodobnych włoskich błyszczącym wykończaniu w kolorze białym i kremowym z dodatkami czerni i brązu w elementach wykończeniowych. Ponadto kolekcja uzupełniona jest o płytki dekoracyjne strukturalne i mozaiki. Płytki Elegance mają bardzo szerokie zastosowanie, możemy je wykorzystać jako płytki ścienne o powierzchni gładkiej i strukturalnej 3D. Są to płytki imitujące marmur dające elegancki efekt w klasycznych wnętrzach, jednocześnie świetnie sprawdza się jako element aranżacji dużych nowoczesnych, wręcz industrialnych przestrzeni. Kafle Elegance pięknie komponują się z drewnem i nowoczesnym wyposażeniem. Kolekcja Elegance to płytki ścienne o połyskowym wykończeniu powierzchni oferowane w wielu formatach od klasycznych kwadratów i prostokątów o wymiarach 30x30cm i 30x60cm a listwy wykończeniowe ozdobne w wymiarze 15x30cm i 5x30cm. Dostępne kolory to: Elegance Marfil, Elegance Statuario, Elegance Raffaello, Elegance Altissimo i Elegance Lasa.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij