Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Delight

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Delight

Kolekcja Delight to odniesienie do przeszłości kiedy oryginalna ceramika wykonana była wykonana z gliny, łącząc je z nowocześniejszymi materiałami, co jest prawdziwym trendem we współczesnej aranżacji wnętrz. Wartość tej kolekcji polega na tym, że produkowana na porcelanie, jej granice przekraczają wewnętrzne ściany. Sześć kolorów z subtelnymi wariacjami cieniowania, które nadają kolekcji delikatny ruch, wzbogacone dekoracjami, które są po prostu jasnymi geometriami, subtelnymi detalami, które nadają przestrzeniom osobowości. Delight oferowana jest w formacie 13,8x13,8 cm o matowym wykończeniu. Płytki Delight pięknie komponują się w połączeniu z drewnem, lnem czy kamieniem. W naszym sklepie Ape Łazienki oferujemy następujące modele produkowane z gresu: Delight Pearl, Delight Ocre, Delight Blue, Delight Grey, Drop Pearl, Drop Ocre, Drop Blue, Drop Grey, Delight Victorian Green , Drop Victorian Green, Delight Black i Drop Black.

Zastosowanie: płytki do kuchni, płytki o przedpokoju, płytki do salonu, płytki łazienkowe, płytki do sklepów, lokalach usługowych i budynkach użyteczności publicznej.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij