Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja London

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja London

Kolekcja London to ciekawa nowoczesne, industrialne płytki imitujące cegłę w kolorach brudnej bieli, szarym antracytu. Na pewno jest to interesująca propozycja płytki elewacyjnej stworzonej pod marką Brick Style przez fabrykę Golden Tile.

Struktura i kolorystyka płytek imituje powierzchnię cegły, z delikatnymi nierównościami i przebarwieniami na powierzchni. Jest to cegiełka glazurowana o bardzo przyjaznej strukturze, nie jest chropowata czy szorstka z o porami do których mógłby wnikać brud. Te cechy gwarantują łatwe utrzymanie czystości bez konieczności zabezpieczania powierzchni dodatkowymi środkami impregnującymi.

 Cegiełki z tej kolekcji są utrzymana w szarościach charakterystycznych dla nowoczesnych przestrzeni i taka była tez idea ich stworzenia. wzorowano sie Londynem i jego specyfiką wielkiej i nowoczesnej aglomeracji. Są to płytki o bardzo nowoczesnej stylistyce,które znajdą swoje miejsce w każdym nowoczesnym, industrialnym wnętrzu, jak i jako elewacja nowoczesnych budynków.

Kaflee te to idealna propozycja płytki ściennej do kuchni, łazienki czy salonu do każdego domu, do pomieszczeń publicznych takich jak restauracje, hotele czy sklepy. Płytki te produkowane sa na podkładzie gresowym, są mrozoodporne i dzięki temu są idealną propozycją płytki elewacyjnej.

Zapraszamy do zapoznania się w naszym sklepie Ape Łazienki  z innymi płytkami imitującymi cegłę z oferty marki Brick Style. najciekawsze propozycje to kolekcje Oxford, Baku, Seven Tones, The Strand, Baker Btreet i Wastminster.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij