Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Enzo

Kolekcja Enzo

Enzo mała płytka gresowa w kolorze ceglanym o matowej powierzchni w formacie 20x20. Płytka ta stanowi bazę dla płytek z wzorem Bloom 20x20 z oferty fabryki Baldocer.

Gresy z kolekcji Enzo to połączenie stonowanych kolorуw i estetyki retro. W kolekcji są dostępne również płytki jednokolorowe posiadające odcienie kolorystyczne co tworzy efekt postarzania. Kafle te dzięki kolorystyce, strukturze i wzornictwie tworzą piękną powierzchnie np. na tarasie przypominając styl wiejski francuski czy hiszpański. Elene dzięki zastosowaniu podkładu gresowego może być układany zarówno wewnątrz mieszkania, domu, biura jak i na tarasie, balkonie, a nawet może stanowić element elewacji dzięki temu że jest płytką mrozoodporną.

Zastosowanie: płytka gresowa, płytka podłogowa, płytka tarasowa, płytka balkonowa, płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij