Menu

Kategorie

Kolekcja Glaciar

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Glaciar

Kolekcja Glaciar hiszpańskiego pochodzenia składa się z płytek podłogowo-ściennych o matowej powierzchni. Kolekcji Glaciar to synonim elegancji dający efekt wyszukanego wnętrza w kolorze biało-szarym. Są to klasyczne i eleganckie płytki gresowe dostępne w szerokiej gamie formatów począwszy od rozmiaru 120x120cm, 60x120cm i 60x60cm. Glaciar to hiszpańskie płytki o uniwersalnym zastosowaniu, można je układać jako płytki podłogowe jak i płytki ścienne na gresowym podkładzie. Płytki z tej kolekcji maja matową gładką powierzchnię i rektyfikowane krawędzie. Ponieważ są to płytki gresowe mają powierzchnie antypoślizgową R9 ale nie są mrozoodporne. Seria tych płytek to przykład produktów które można wykorzystać zarówno we wnętrzach mieszkalnych, np. jako płytki łazienkowe, w salonie, jako płytki do kuchni, czy kafle do holu, oraz we wnętrzach publicznych typu hotele, restauracje, biura, sale konferencyjne. Dostepne kolory to Glaciar Natural Pulido i Glaciar Natural. 

Zastosowanie:płytki gresowe, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na ścianę, płytki na podłogę, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki do jadalni, płytki na kominek.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij