Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Coralstone

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Coralstone

Hiszpańskie matowe płytki gresowe z kolekcji Coralstone imitują w idealny sposób naturalny kamień. Są to płytki lastryko oferowane w dwóch kolorach szarym Coral Stone  Grey i grafitowym  Coralstone Black. Uzupełnieniem tej kolekcji są płytki dekoracyjne Gamut Grey 2020, Gamut Black 20x20 i płytki dekoracje heksagonalne Hexagon Mélange Grey 29,2x25,4 oraz Hexagon Melange Black 29,2x25,4. Dekory charakteryzują się strukturalnymi wzorami o geometrycznych kształtach. Połączenie płytek bazowych i dekoracji pozwala na stworzenie unikatowych aranżacji. Gres Coralstone produkowany jest w dwóch kształtach i formatach, jako płytka heksagonalna 29,2x25,4 i jako tradycyjna płytka kwadratowa w rozmiarze 20x20. Kafle z tej kolekcji produkowane są na gresowym podkładzie, są to płytki o powierzchni antypoślizgowej klasy R9 i klasie ścieralności PEI III. Wysokie parametry techniczne, mrozoodporność czyni te płytki uniwersalnymi pod względem walorów użytkowych. Są to kafle które można stosować jako płytki ścienne, płytki podłogowe oraz na zewnątrz jako płytki na taras czy płytki elewacyjne. Ich użytkowa wszechstronność pozwala na wykorzystanie ich w obiektach mieszkalnych, obiektach użytkowych oraz jako przedłużenie aranżacji pomieszczeń mieszkalnych na zewnątrz.  Są to gresowe kafle o ponadczasowym wzornictwie, matowej i gładkiej powierzchni. Ze względu na cechy kolekcji mogą one znaleźć zastosowanie również na tarasie zewnętrznym, fasadzie domu, balkonie, w altance lub jako element chodnika.

Zastosowanie- płytka podłogowa, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu, płytka do biura, płytki na taras, płytki na balkon, płytki na elewację, płytki do altanki.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij