Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Nickon

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Nickon

Płytki ceramiczne Nickon to kolekcja która powstałą z inspiracji pięknem naturalnego kamienia, z bogactwa odcieni i niejednolitej struktury. Jest to seria płytek ściennych i podłogowych z oferty fabryki Azulejos Benadresa. Te hiszpańskie płytki ścienne i płytki gresowe podłogowe proponowane są w dwóch odsłonach kolorystycznych. Pierwsza  obejmuje kafle w kolorach jasno beżowym (Nickon bone) i  jasno brązowym ( Nickon Taupe), druga obejmuje kafle w odcieniach szarości jasnym ( Nickon Steel) i ciemnym  Nickon chrom).

Są to płytki matowe o cieniowanej powierzchni, gdzie widać delikatne żyłki charakterystyczna dla przekroju naturalnego kamienia. Kolekcję tą uzupełnia dekor ścienny w kształcie jodełki Nickon Hun dostępny we wszystkich czterech kolorach.

Płytki ścienne bazowe jak i dekoracyjne z tej kolekcji produkowane są na białym podkładzie w formacie 40x120, są one rektyfikowane co podnosi ich walory estetyczne i użytkowe. Jest to propozycja płytek łazienkowych, płytek kuchennych, oraz okładzin ściennych do salonów.  Natomiast płytki podłogowe 60x60 cm. i 60x120 produkowane są na podkładzie gresowym.  Ten fakt nadaje im waloru uniwersalności, możemy je wykorzystać jako płytki podłogowe, płytki ścienne, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń mieszkalnych. Są one mrozoodporne i rektyfikowane. Możemy je wykorzystać również jako płytki elewacyjne, płytki tarasowe i płytki na balkon.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij