Menu

Kategorie

Kolekcja Aran

Ilość: 14

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 14

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Aran

W tej kolekcji inspirowanej granitem Azul Aran, kamieniem, który można znaleźć tylko w hiszpańskiej Dolinie Aran, ekskluzywność i charakter pojawiają się w obfitości. Granitowy charakter nowej kolekcji łączy ziarna o różnej grubości z szarymi żyłkami i bogatymi detalami. Aran to kolekcja płytek gresowych o matowym wykończeniu. Oferowana jest o formatach 60x120cm, 59,1×119,1cm, 45×90cm, 32×62,5 cm i 30x30cm w dwóch kolorach. Jest to ciekawa kolekcja płytek imitujących granit o klasycznym charakterze to idealna propozycja okładzin do pomieszczeń mieszkalnych. Te płytki proponowane są jako płytki ścienne i podłogowe o gładkiej i strukturalnej powierzchni w przypadku dekoru. Bardzo uniwersalny charakter i wysokie parametry płytki Aran powodują, że płytka ta cieszy się dużym zainteresowaniem pośród projektantów, dając duże możliwości aranżacji wnętrz. Dostępne modele Aran Grey, Aran Almond, Deco Aran Almond, Deco Aran Grey, Mosaico Aran Grey i Mosaico Aran Almond.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij