Menu

Kategorie

Kolekcja Onyx Slow

Ilość: 14

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 14

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Onyx Slow

Slow Life to filozofia życia polegająca na zwalnianiu tempa, aby żyć chwilą obecną i w pełni (i świadomie) ciesz się teraźniejszością. Zwolnienie tempa, aby dać czas na przyjemne zajęcia, które nas uszczęśliwiają, aby wprowadzić naturę do naszego domu. Kolekcja Slow to kolory z natury z chromatyczną propozycją, która zbliża nas do niej. Kolekcja składa się z niezwykle pięknego marmuru ceramicznego Calacatta i kamienia półszlachetnego, takiego jak Onyks. Całość dopełnia dekoracja z motywami roślinnymi, która przenosi nas do natury. Formaty dostępne dla tego gresu to duże gabaryty 120x120cm, 60x120 cm i 60x60 cm o błyszczącym i matowym wykończeniu. Są to płytki o bardzo nowoczesnym charakterze, jednocześnie mają uniwersalne zastosowanie w każdym wnętrzu utrzymanym stylu rustykalnym, shabby chic, nowoczesnym czy klasycznym. Kafle te to idealna propozycja płytki ściennej i podłogowe do kuchni, łazienki czy salonu do każdego domu, do pomieszczeń publicznych takich jak restauracje, hotele czy sklepy.

Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij