Menu

Kategorie

Kolekcja Tivoli

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Tivoli

Tivoli to delikatna grafika połączona z subtelnym, płaskorzeźbionym wykończeniem sprawia, że ​​każdy element tej kolekcji jest wyjątkowy. Jest to kolekcja imitująca kamień w trzech kolorach beżu, perłowym i szarości dostępna w praktycznych formatach 80x80, 60x60 i 30x60cm. Kafle Tivoli przeznaczone są do wnętrza nowoczesnego, klasycznego, rustykalnego jak i industrial. Wyglądają bardzo naturalnie ożywiają każde wnętrze, a np. w połączeniu z drewnem nadają harmonii i ciepła pomieszczeniom. Tivoli to płytki przeznaczone przez producenta zarówno do pomieszczeniach mieszkalnych jako płytki łazienkowe, płytki kuchenne czy jako płytki do salonu, jak i do budynków użyteczności publicznej, restauracji czy hoteli. Dodatkowym atutem w tej kolekcji są wykończenia m.in. stopnicy i stopnicy narożne z zaokrąglonym bokiem dostępne w poszczególnych rozmiarach od 30x80 i 30x60 cm, skontaktuj się z nami pod indywidualne zamówienie. Oferujemy modele: Tivoli Beige, Tivoli Perla i Tivoli Gris.

 Zastosowanie płytki gresowe: płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na ścianę, płytki na podłogę, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki do jadalni, płytki na kominek.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij