Menu

Kategorie

Kolekcja Atelier

Ilość: 18

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 18

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Atelier

Kolekcja Atelier to płytka ścienna hiszpańskiego pochodzenie z fabryki Ribesalbes. Kolekcja dostępna jest w wymiarze 20×20cm i składa się z gładkich matowych płytek jednokolorowych i płytek z efektem 3D. Kolekcja utrzymana jest w pastelowych delikatnych kolorach od bieli, kremu i jasnej szarości poprzez różowy, miętowy do jasnego niebieskiego. Barwy są bardzo przyjemne i ciepłe jednak pastele nie są bardzo nasycone co pozwala na akcentowanie nie przytłaczają przy tym otoczenie. Dostępne kolory w kolekcji to: Atelier White, Atelier Grey, Atelier Pink, Atelier Ivory, Atelier Green i Atelier Sky Blue.

 Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij