Menu

Kategorie

Kolekcja Raku

Ilość: 9

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 9

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Raku

Kolekcja Raku to płytki ścienne i gresowe wyróżniające się szczegółową grafiką, która odwzorowuje rustykalny, rzemieślniczy efekt tradycyjnej japońskiej ceramiki. Raku jest jednocześnie delikatny dzięki swoim dekoracyjnym dodatkom, takim jak Kintsugi, który inspirowany jest techniką naprawy pęknięć ceramicznych za pomocą mieszanki żywicy i złota, toczenia złamany przedmiot w coś pięknego i subtelnego. Żywy, osobisty i niepowtarzalny design oferowany w dwóch klasycznych formatach cegiełki i kwadratu oraz czterech różnych kolorów. Ogromna liczba możliwych kombinacji daje niezliczone możliwości personalizacji. Płytki Raku oferowane są w rozmiarach 7,5x30 i 13,8x13,8 cm. Płytki ścienne produkowane na białym podkładzie o błyszczącym wykończeniu, mogą znaleźć zastosowanie w każdym pomieszczeniu. Są to klasyczne płytki które cieszą się stosowaniem w kuchni, łazience, przy barze i kafejce a nawet w pomieszczeniach publicznych jak restauracje i hotele. Dostępne kolory w Ape Łazienki:  Raku White, Raku Grey, Raku Green i Raku Graphite.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij