Menu

Kategorie

Kolekcja Stryn

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Stryn

Kolekcja Stryn to uniwersalne i ponadczasowe płytki ścienne. Jest to seria białych satynowych płytek na białym podkładzie przeznaczonych na okładziny ścienne. Białe proste płytki bazowe w formatach 30x90 i 40x120 uzupełnione są o ciekawe  trójwymiarowe dekoracje ścienne, Leave Stryn 30x90, Shutter Stryn 30x90, Dunes Stryn 30x90 i Tonn Stryn 40x120. Bardzo naturalna kolekcja płytek łazienkowych i do kuchni które mogą być bazą dotworzenia ciekawych aranżacji zarówno nowoczesnych jak i bardziej klasycznych i stonowanych. Płytki z  tej kolekcji idealnie komponują się z drewnem, metalowymi elementami dekoracyjnymi oraz dodatkami z kamienia.

Są to kafle ścienne produkowane na białym podkładzie, dodatkowo krawędzie płytek z tej serii są rektyfikowane, nadaje im to efektu płytek z najwyższej półki cenowej. Są to hiszpańskie płytki ceramiczne z oferty fabryki Azulejos Benadresa, która jest liderem w produkcji płytek ściennych i płytek podłogowych. Naczelnym celem tego producenta jest tworzenia produktów najwyższej jakości, odpowiadającym najnowszym trendom a jednocześnie cena tych produktów jest bardzo atrakcyjna.

Zastosowanie: płytki ścienne łazienkowe, płytki kuchenne, płytki ścienne do salonu, okładziny ścienne do salonów kąpielowych.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij