Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Ancares

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Ancares

Hiszpańskie płytki ścienne z kolekcji Ancares dostępne w ofercie Ape Łazienki to modne błyszczącej płytki w kolorach grafitowym i jasno-szarym. Kolekcja składa się z dwóch wariantów płytek ściennych: gładkich o jednolitej kolorystyce oraz z wzorem strukturalnym imitującym łupany kamień i wzorem w stylu 3D oraz płytek podłogowych. Kolekcja dostępna jest w dwóch formatach w kształcie kwadratu o wymiarach 44.7x44.7 cm i prostokącie 28x85 cm. To kafle na podkładzie czerwonym ścienne i podłogowe o ponadczasowym wzornictwie i błyszczącej powierzchni z dekoracyjnym użyleniem, które znajdą zastosowanie zarówno w nowoczesnych wnętrzach jak i w aranżacjach klasycznych czy country. Płytki Ancares pięknie komponują się w połączeniu z drewnem czy kamieniem naturalnym. Ich zastosowanie jest możliwe praktycznie w każdym pomieszczeniu. Oba rodzaje płytek są nierektyfikowane i przeznaczone do zastosowania we wnętrzach. Do wyboru dwóch wersje kolorystyczne: Ancares Grafito i Ancares Gris.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij