Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Pompeia

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Pompeia

Kolekcja Pompeia to płytki gresowe imitujące beton o przebarwieniach przypominające lekko postrzałej powierzchni z oferty Ape Łazienki. Kafle te o wyjątkowym charakter i mogą być wykorzystane jako płytka podłogowa jak i płytka ścienna. Świetnie nadają się jako kafla łazienkowa i kuchenna, ale również w stołowym czy holu świetnie się sprawują. Uzupełnieniem jest dekor Pompeia Grey Decor z wzorem geometrycznym nadającym kolekcji o drobnię miękkości. Podkład gresowy pozwala na stosowanie praktycznie w każdym pomieszczeniu wewnątrz, a fugi stają się prawie niewidzialne przez rektyfikowane krawędzie. Kolorystyka utrzymana w odcieniach szarości o matowej powierzchni. Kolekcja dostępna jest w formacie 75x150cm i 75x75 cm. Dostępne kolory w Ape Łazienki to Pompeia Grey Matt i Pompeia Grey Decor Matt.

Zastosowanie- płytki gresowe: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu, płytki tarasowe.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij