Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Statuario

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Statuario

Statuario to płytki ścienne imitujące biały włoski marmur o dwóch rodzajach użylenia w kolorze szarym zwanym Statuario White i kremowym przypominającym odcień złoty Statuario Gold. Kafle o błyszczącym wykończeniu i gładkiej powierzchni posiadają dodatkowo wzory sześciokątów spłaszczonych Statuario Dekor i Statuario Odeon o dodatkowej optyce 3D. Ponieważ Dekory imitują tylko styl mozaiki a nie każdemu to odpowiada oferujemy prawdziwą mozaikę na siatce Statuario Mosaic dostępną również w kolorach Gold i White. Jest to kolekcja eleganckich ponadczasowych płytek wiernie oddających piękno naturalnego marmuru. Jest to propozycja płytek marmuropodobnych o bardzo szerokim polu zastosowania. Płytki imitujące marmur dają elegancki efekt w klasycznych wnętrzach, jednocześnie świetnie sprawdza się jako element aranżacji w dużych nowoczesnych, wręcz industrialnych przestrzeniach. Kafle Statuario pięknie komponują się z drewnem i nowoczesnym wyposażeniem.  Kolekcja płytek ceramicznych o błyszczącym wykończeniu oferowane są w formacie 25x60 cm. Dostępne model to Statuario White, Statuario Gold, Statuario White Dekor, Statuario White Oden, Statuario Gold Dekor i Statuario Gold Odeon.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij