Menu

Kategorie

Kolekcja Bora

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Bora

Kolekcja Bora to płytki gresowe o wzorzystym motywie, zaspokajają wszystkie kreatywne potrzeby dzięki zabawie pomiędzy formatami, kolorami i wykończeniami. Jeden motyw dekoracyjnych z kolekcji Bora można stosować niezależnie lub mieszać ze sobą, aby tworzyć niepowtarzalne, w pełni spersonalizowane wzory z oszałamiającymi efektami wizualnymi. Dzięki Bora stworzymy estetyczne środowisko z nostalgicznym i zarówno oryginalnym wyglądem zachowując funkcjonalność gresu. Jego mały format 22,3x22,3cm i gama kolorów jak i parametry techniczne, czynią je idealnym produktem jako okładziną ścian czy podłogi. Płytki Bora pięknie komponują się w połączeniu z drewnem, lnem czy kamieniem. W naszym sklepie Ape Łazienki oferujemy następujące modele: Bora Black , Bora Green i Bora Blue.

Zastosowanie: płytki do kuchni, płytki o przedpokoju, płytki do salonu, płytki łazienkowe, płytki na taras, płytki na balkon, płytki do sklepów, lokalach usługowych i budynkach użyteczności publicznej.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij