Menu

Kategorie

Kolekcja Luna VIV

Ilość: 18

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 18

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Luna VIV

Kolekcja Luna to płytki imitujące kamień przypominający lastryko z produkowana z gresu. Jest to kolekcja hiszpańskiej fabryki Vives o eleganckim ponadczasowym wygładzie. Płytki wiernie oddają piękno naturalnego kamienia, którego powierzchnia zdobiona jest drobnymi zatopionymi kamieniami. Kolekcja Luna w trzech klasycznych kolorach bieli, czerni i szarości ma bardzo szerokie zastosowanie, możemy je wykorzystać jako płytki ścienne i podłogowe. Są to płytki dające elegancki efekt w klasycznych wnętrzach, jednocześnie świetnie sprawdza się jako element aranżacji dużych nowoczesnych, wręcz industrialnych przestrzeni. Kolekcja pięknie komponuje się z drewnem , nowoczesnym jak i klasycznym wyposażeniem. Kolekcja Luna to płytki ceramiczne o matowej i błyszczącym wykończeniu powierzchni oferowane w wielu formatach od klasycznych kwadratów i prostokątów dostępne w wymiarach 59,3x119,3 cm, 119,3x119,3 cm, 79,3x179,3 cm, 60x120cm, 120x120cm i 80x80cm. Kolekcja składa się z płytek Luna Banco, Luna Gris i Luna Negro. 

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij