Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Mazu 3D

Ilość: 11

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 11

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Mazu 3D

Dunin jeden z liderów na rynku dekoracji i mozaik zaproponował nam nową kolekcję, inną od pozostałych o nazwie 3D Mazu. Jest to seria szklanych dekoracji o bardzo odważnym designie i kolorystyce.

Szklane panele ścienne serii 3D MAZU to idealna propozycja do aranżacji wnętrz odważnych,  ekscentrycznych i nowoczesnych. Efekt 3D tworzy ciekawą przestrzeń w każdym pomieszczeniu, nadając każdemu wnętrzu wyrafinowany i oryginalny charakter. Panele 3D MAZU doskonale nadają się do układania zarówno na małych powierzchniach np. w kuchni w przestrzeni między blatem a górną półką jak i w łazience, ale jest to również idealna propozycja do aranżacji dużych powierzchni np w salonie, restauracjach czy klubach.

Dekoracja jest oferowana w wersji Wave, Silk, Flow, Resin, Strip, oraz klasycznej mozaiki. W zależności od modelu, produkowane są w formatach 30x60, 60x60, 10x60 w kolorach czerwonym, fioletowym, srebrnym, białym i złotym.
jest to dekoracja szklana ścienna do wnętrz, nie nadaje się do układania na zewnątrz budynków.

 Zastosowanie:

dekoracyjne panele ścienne do kuchni, salonów, łazienek
polecany do domów, mieszkań, sklepów, restauracji, hoteli, klubów itp.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij