Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Tavola

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Tavola

Kolekcja pięknych bardzo naturalnych płytek drewnopodobnych Tavola z oferty fabryki Azulejos Benadresa jest w ofercie sklepu Ape Łazienki. Elegancka ponadczasowa kolekcja płytek gresowych imitujących naturalne drewno, gdzie w bardzo naturalny sposób pokazano strukturę i kolorystykę drewna. Widoczne są słoje drewna, przebarwienia i struktura charakterystyczna dla ciętego drewna. Płytki gresowe drewnopodobne z kolekcji Tavola produkowane są w rozmiarze 20x114 w trzech kolorach naturalnego drewna roble, ciemnego drewna wengue i szarego drewna gris.

Są to deski produkowane na gresowym podkładzie, mrozoodporne, które możemy położyć zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków mieszkalnych. Dzięki gresowemu podkładowi możemy powiedzieć że mają bardzo uniwersalny i szeroki zakres zastosowania, możemy je wykorzystać jako płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki elewacyjne, płytki tarasowe czy płytki balkonowe.

 Zastosowanie:płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do salonu, płytki do pieszczeń biurowych, płytki elewacyjne, płytki tarasowe, płytki na balkon.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij