Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Tavola

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Tavola

Kolekcja pięknych bardzo naturalnych płytek drewnopodobnych Tavola z oferty fabryki Azulejos Benadresa jest w ofercie sklepu Ape Łazienki. Elegancka ponadczasowa kolekcja płytek gresowych imitujących naturalne drewno, gdzie w bardzo naturalny sposób pokazano strukturę i kolorystykę drewna. Widoczne są słoje drewna, przebarwienia i struktura charakterystyczna dla ciętego drewna. Płytki gresowe drewnopodobne z kolekcji Tavola produkowane są w rozmiarze 20x114 w trzech kolorach naturalnego drewna roble, ciemnego drewna wengue i szarego drewna gris.

Są to deski produkowane na gresowym podkładzie, mrozoodporne, które możemy położyć zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków mieszkalnych. Dzięki gresowemu podkładowi możemy powiedzieć że mają bardzo uniwersalny i szeroki zakres zastosowania, możemy je wykorzystać jako płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki elewacyjne, płytki tarasowe czy płytki balkonowe.

 Zastosowanie:płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do salonu, płytki do pieszczeń biurowych, płytki elewacyjne, płytki tarasowe, płytki na balkon.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij