Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Coliseo

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Coliseo

Coliseo to płytki gresowe i ścienne produkowane na podkładzie białym imitujące kamień lub piaskowiec. Kolekcja dostępna w wymiarach 80x80, 60x120 i 31,5x100 cm imitujące piaskowiec. Kolekcja Coliseo to płytki o matowym wykończeniu i gładkiej powierzchni, w przypadku płytek ściennych znajdziemy dekoracyjne płytki ze strukturalnym wzorem w jodełkę. Kafle Coliseo oferowane są o jednolitej kolorystyce białej, kremowej i szarej. Jest to klasyczna kolekcja o rektyfikowanych krawędziach. Kafle te łączą w sobie zarówno wysoką jakość wykonania jak i modny, ponadczasowy design. Ze względu na swoje cechy kolekcja Coliseo może znaleźć zastosowanie zarówno w obiektach użyteczności publicznej jak i w pomieszczeniach mieszkalnych, wewnątrz na ścianach np. w przedpokoju, pokoju, salonie, łazience czy kuchni. Dostępne modele całej kolekcji to: Coliseo Blanco, Coliseo Beige, Coliseo Gris, Coliseo Peak Gris, Coliseo Peak Blanco i Coliseo Peak Beige.

 Zastosowanie,  płytki gresowe: płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na ścianę, płytki na podłogę, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki do jadalni, płytki na kominek.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij