Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Stoinis

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Stoinis

Kolekcja Stoinis to eleganckie płytki imitujące naturalny kamień w kolorze brązowym. Jest to płytka o naturalnym barwieniu z białymi i brązowymi żyłkami tworzące elegancką powierzchnie. Stoinis to płytki w połysku o głębokiej i intensywnej barwie, gdzie jednocześnie żyłki charakterystyczne dla tego rodzaju naturalnego kamienia są zastosowane w elegancki i stonowany sposób. Są to płytki gresowe o rektyfikowanych krawędziach, dzięki czemu można je układać w elegancką powierzchnię, minimalizując szerokość spoin do minimum. Płytki o bardzo uniwersalnym zastosowaniu, które można układać jako płytki ścienne i płytki podłogowe dostępne w formacie 60x120 cm. Jest to ciekawa propozycja płytek zarówno do obiektów użytkowych typu hotele, restauracje, przestrzenie biurowe  jak i pomieszczeń mieszkalnych, jako płytki łazienkowe, płytki do kuchni czy płytki do salonu.


Zastosowanie: płytki ścoenne, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do łazienki, płytki do korytarza, płytki do holu, płytki na kominek, płytki na elewację.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij