Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Basalt

Kolekcja Basalt

Basalt to płytka produkowane na podkładzie gresowym o wymiarach 22x25 cm i 33x66 cm i kształcie heksagonalnym i prostokątnym. Płytki te zarówno kolorystycznie jak i w strukturze powierzchni z delikatnymi nierównościami przypominają kamień naturalny. Są to płytki gresowe hiszpańskiego pochodzenia z fabryki Codicer o uniwersalnym zastosowaniu, można wykorzystać je zarówno jako płytki ścienne, jako płytki podłogowe oraz jako płytki na taras, balkon czy jako płytki elewacyjne. Kafle Basalt łączą w sobie efekt nowoczesności w imitacji kamienia naturalnego jak i naturalności w kolorystyce, wzornictwie płytek bazowych i dekoracyjnych. Gres z tej kolekcji produkowany jest w czterech kolorach kremowym, beżowym, szarym i czarnym. Kafle te łączą w sobie zarówno wysoką jakość wykonania jak i modny, ponadczasowy design. Płytki są wykonane z gresu co gwarantuje nam odporność na mróz, są matowe, nierektyfikowane i posiadają powierzchnię antypoślizgową. Ze względu na swoje cechy kolekcja Basalt może znaleźć zastosowanie zarówno w obiektach użyteczności publicznej jak i w pomieszczeniach mieszkalnych, wewnątrz na podłogach i ścianach np. w przedpokoju, pokoju, salonie, łazience, kuchni jak również na zewnątrz na balkonie, tarasie, elewacji, chodnikach i w altankach. Dostępne kolory całej kolekcji to Cream, Sugar, Silver i Black. 

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki ścienne, płytki na podłogę, płytki łazienkowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki na taras, płytki na elewację, płytki na balkon, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij