Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Tibet

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Tibet

Kolekcja Tibet składa się z płytek ściennych w kształcie prostokątnym w rozmiarze 25x40cm cm produkowane na czerwonym podkładzie. Kafle dostępne są w kolorystyce kremowej, szarej, brązowej i grafitowej o matowej powierzchni. Płytki imitujące barwiony beton posiadają lekkie przetarcia czy ślady użytkowania na powierzchni. Ponadto zaprojektowano kafle dekoracyjne z geometrycznymi wzorami przedstawiające kwadraty i kółka. Zastosowanie ich jest możliwe praktycznie w każdym pomieszczeniu np. w kuchni, łazience, przedpokoju, holu, jako element aranżacji lub dekoracyjny we wnękach czy na kominku. Płytki na podkładzie czerwonym mają uniwersalne zastosowanie, mogą być układane w każdym wnętrzu na ścianie. Dostępne kafel to: Tibet Perla, Tibet Marfil, Tibet Moka, Tibet Marengo, Latus Perla i Latus Marfil.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij