Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Gilmore

Ilość: 14

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 14

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Gilmore

Kolekcja Gilmore z hiszpańskiej fabryki Arcana to płytki ścienne na podkładzie gresowym kamień naturalny. Są to płytki gresowe ścienne o matowej powierzchni i wysokimi parametrami technicznymi. Kolekcja Gilmore składa się z gładkich płytek imitujących kamień czy beton, płytek Doit dekoracyjnych z wzorem, płytek strukturalnych Rollins i Grant z wzorem heksagonalnym imitującym plaster miodu. Cała kolekcja jest utrzymana w kolorach naturalnych szarych i kremowych. Kolekcja dostępne jest w kształcie prostokątnym o wymiarze 33.3x100 cm. W skład kolekcji wchodzą płytki: Gilmore Beige, Gilmore Sombra, Gilmore Gris, Rollins Beige, Rollins Gris, Rollins Sombra, Doit Gris, Doit Beige, Grant Beige, Grant Gris, Grant Sombra, Grant Beige Oro, Grant Sombra Oro i Grant Gris Oro.

Zastosowanie: płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij