Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Volterra

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Volterra

Kolekcja Volterra to płytki na podkładzie gresowym w kolorze ceglastym przypominająca włoski styl Cotto. Powierzchnia płytek posiada przebarwienia i widoczne przetarcia co podkreśla naturalny wygląd i tworzy tym ciekawą optykę. Kolekcja dostępna jest w trzech wymiarach 66x66 cm, 25x25 cm i 17x33 cm. Fabryka Codicer produkuje płytki na podkładzie gresowym o różnych nietypowych formatach jak np. Kayak 17x33, które swoim wyglądem przyciągają wzrok, tworzą ciekawe wzory i mają szerokie pole zastosowania. Producent przewidział płytki z kolekcji Volterra do zastosowania wewnątrz np. w salonie korytarzu czy kuchni jak i na zewnątrz np. na taras, balkon czy na chodnik. Dostępny kolory kolekcji to Volterra Rosso.

Zastosowanie -płytki gresowe: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu, płytki na taras czy balkon.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij