Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Blend

Kolekcja Blend

Kolekcja Blend to płytki imitujące kamień produkowana z gresu. Jest to kolekcja ponadczasowych płytek wiernie oddających piękno postarzałego kamienia, który stał się na powrót hitem dla architektów w aranżacji wnętrz. Jest to propozycja płytek włoskich o matowym i błyszczącym wykończaniu w naturalnych kolorach beżu, brązowym i szarym. Ponadto kolekcja uzupełniona jest o płytki dekoracyjne tzw. mozaiki. Płytki Blend mają bardzo szerokie zastosowanie, możemy je wykorzystać jako płytki ścienne i podłogowe o powierzchni gładkiej i strukturalnej. Są to płytki imitujące kamień dające elegancki efekt w klasycznych wnętrzach, jednocześnie świetnie sprawdza się jako element aranżacji dużych nowoczesnych, wręcz industrialnych przestrzeni. Kafle Blend pięknie komponują się z drewnem i nowoczesnym wyposażeniem. Kolekcja Blend to płytki gresowe o matowym i połyskowym wykończeniu powierzchni oferowane w wielu formatach od klasycznych kwadratów i prostokątów. Kolekcje dostępne są w wymiarach 20x120cm, 30x120cm, 30x60cm, 60x60cm i 30x30 cm. Dostępne kolory to: Blend Beige, Blend Brown, Blend Grey i Blend Cream.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki elewacyjne, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij