Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Alhambra

Kolekcja Alhambra

Kolekcja Alhambra to kolekcja płytek gresowych o teksturze i naturalność terakoty.Płytki te pokazano w kilku odsłonach, wzbogacone o ciekawe bogato zdobione dekoracje z różnymi wykończeniami. Tworząc kafle gresowe Alhambra producent inspirowane antycznym wzornictwem ceramiki użytkowej i terakoty wykonanej z naturalnej gliny, naturalnych kruszyw zabarwianych pigmentami. Są to hiszpańskie płytki gresowe produkowane w formacie 31x56cm, pochodzące z oferty fabryki Realonda, która specjalizuje się w produkcji płytek o bogatym i wyszukiwanym wzornictwie. Na kolekcję składają się płytki w kolorach kremu jak i płytki z efektem metalizowanym w kolorze Gold i Antracita. Alhambra to seria którą tworzą płytki gresowe bazowe Alhambra Base, które możemy wykorzystać jako płytki ścienne i płytki na podłogę. Alhambra Deco, Alhambra Cenefa, Albaicin, Alhambra Deco Gold i Alhambra Deco Antracita natomiast to płytki ścienne o strukturalnej powierzchni. Kafle Alhambra to kolekcja płytek o ciekawym wzornictwie, postarzane utrzymane w stylu vintage które stanowią ciekawe rozwiązanie w aranżacji obiektów mieszkalnych jak i  publicznych typu restauracje, kawiarnie.

Zastosowanie: Alhambra Base: płytki gresowe, płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do kuchnie, płytki do salonu, płytki na taras, płytki elewacyjne, płytki do łazienki, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Zastosowanie pozostałych płytek z kolekcji Alhambra to: płytka ścienna, płytka łazienkowa, płytka kuchenna, płytka do biura, płytka do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij