Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Lazurro

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Lazurro

Płytki ścienne Lazurro  imitują naturalny kamień w naturalnych kolorach ziemi. Są to płytki błyszczące dostępne w kolorach szarym, jasnoszarym, jasnobeżowym i beżowym. Płytki imitujące marmur Lazurro oferowane są w formatach 30x60 płytki ścienne i 40x40 płytki podłogowe. Glazra Lazurro wzbogacona jest o dekoracje trójwymiarowe Lazurro Fusion Light Beige 30x60, Lazurro Fusion Light Grey 30x60, Lazurro Bricks 30x60 i Lazuro Leaves 30x60. Kafle z tej kolekcji to klasyczna propozycja płytek do pomieszczeń mieszkalnych, idealna jako propozycja płytki łazienkowe, płytki do kuchni czy płytki do salonu.

Zastosowanie; płytki ścienne, płytki do salonu, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do hol, płytki do przedpokoju.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij