Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Magnifica

Ilość: 20

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 20

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Magnifica

Kolekcja Magnifica to płytki ścienne o matowej powierzchni w pięciu kolorach spośród marmurów i kamieni o szczególnym pięknie, zinterpretowanych jako propozycja okładziny ściennej, która łączy klasyczne piękno i współczesny gust. W wielkim formacie 60x180 cm i mniejszych mozaikach 29x38 cm i 31x31 cm, kolekcja produkowana jest na białym podkładzie. Magnifica emanuje ekspresywną siłą naturalnego materiału, są bogate i zdobne w detale powierzchnie, idealne jako rozwiązanie do kompozycji o wysoce dekoracyjnym charakterze, do połączenia również z innymi liniami producenta. Dostępne kolory to: Magnifica Sand, Magnifica Taupe, Magnifica Moon, Magnifica Calacatta Gold i Magnifica Statuario.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij