Menu

Kategorie

Kolekcja Oliver

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Oliver

Ape Łazienki oferuje płytki ścienne wykonane z gresu hiszpańskiego producenta z kolekcji Oliver. To modne, lazurowe płytki utrzymane w barwach ziemnych od klasycznej bieli, szarości, zieleni aż po bordo i zółyt. Kafle dostępne są w rozmiarze 20x40 cm i posiadają podzieloną powierzchnię na osiem równych kwadratów, co sprawia wrażenie iż zastosowano małe płytki o formacie 10x10cm. Charakterystyczne dla tej kolekcji jest podzielona powierzchnia przy czym każdy kwadrat jest wypełniony innym kolorem. Kolekcja o wykończeniu błyszczącym oferowana jest w stylu rustykalnym czy shabby chic z przebarwieniami i lekkim niuansami kolorystycznymi. Kolorowa powierzchnia w stylu Patchwork znajdzie zastosowanie praktycznie w każdym pomieszczeniu i to nie tylko na ścianach łazienki czy kuchni, ale również jako element aranżacji w holu czy salonie np. jako okładzina kominka. Płytki Oliver pięknie komponują się w połączeniu z drewnem czy kamieniem naturalnym. Poprzez łączenie płytek o różnych rozmiarach można utworzyć niezwykle elementy dekoracyjne na ścianach, które nie wymagają dodatkowych dekoracji przyciągając wzrok własnym kształtem.  

Zastosowanie- płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij