Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Raschel

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Raschel

Hiszpańskie płytki ścienne z kolekcji Raschel to kafle z delikatny strukturalny wzorem na powierzchni przypomina odbicie plecionej tkaniny. Oferowane płytki strukturalne i dekoracyjne o wymiarach 30x90cm w odcieniach szarości i kolorze piaskowym. Dekor charakteryzują się wzorem o cienkich równomiernych paskach i strukturalnym wzorem geometrycznym w stylu jodełki. Ich użytkowa wszechstronność pozwala na wykorzystanie ich w obiektach mieszkalnych, obiektach użytkowych oraz jako przedłużenie aranżacji pomieszczeń mieszkalnych wewnątrz. Są to kafle o ponadczasowym wzornictwie, matowej i powierzchni. Dostępne są płytki to Raschel Sand, Raschel Moon, Raschel Sand Ibis, Raschel Moon Ibis,  Raschel Sand Nuoli i Raschel Moon Nuoli.

Zastosowanie- płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu, płytka do biura.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij