Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Raschel

Kolekcja Raschel

Hiszpańskie płytki ścienne z kolekcji Raschel to kafle z delikatny strukturalny wzorem na powierzchni przypomina odbicie plecionej tkaniny. Oferowane płytki strukturalne i dekoracyjne o wymiarach 30x90cm w odcieniach szarości i kolorze piaskowym. Dekor charakteryzują się wzorem o cienkich równomiernych paskach i strukturalnym wzorem geometrycznym w stylu jodełki. Ich użytkowa wszechstronność pozwala na wykorzystanie ich w obiektach mieszkalnych, obiektach użytkowych oraz jako przedłużenie aranżacji pomieszczeń mieszkalnych wewnątrz. Są to kafle o ponadczasowym wzornictwie, matowej i powierzchni. Dostępne są płytki to Raschel Sand, Raschel Moon, Raschel Sand Ibis, Raschel Moon Ibis,  Raschel Sand Nuoli i Raschel Moon Nuoli.

Zastosowanie- płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu, płytka do biura.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij