Menu

Kategorie

Kolekcja Phuket

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Phuket

Realonda oferuje gamę produktów odpowiednich do obszarów basenowych. Dzięki swoim właściwościom technicznym i specjalnym elementom może być stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz basenów. Seria Phuket to polichromowany łupek o wysokim kontraście, który oferuje wspaniałe bogactwo graficzne. Różnorodność kolorów i wykończeń nawiązuje do kamienia naturalnego, tworząc wyrafinowane baseny o doskonałym wyczuciu głębi. Kolekcja Phuket to płytki gresowe imitujące kamień w miksie kolorów od brązu  po beż i szary o matowej powierzchni. Kafle gresowe Phuket są oferowane w formacie 44x66 cm. 

Zastosowanie; płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na elewację, płytki na taras, płytki na balkon, płytki na kominek, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij