Menu

Kategorie

Kolekcja Leyte

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Leyte

Kolekcja Leyte to płytki gresowe imitujące kamień naturalny o błyszczącym wykończeniu Poler. Płytki gresowe Leyte to hiszpańskie produkt o ciekawym wzornictwie, z widocznym użyleniem i drobnym kamieniem, przypominającym ciętą skałą, gwarantuje to bardzo ciekawy, niepowtarzalny efekt końcowy. Kafle Leyte są oferowane w formatach 30x60cm, 90x90cm, 60x60cm, 60x120cm i 120x120cm o rektyfikowanych krawędziach. Gresowy podkład tych kafli daje nam produkt o uniwersalnym zastosowaniu, możemy je wykorzystać jako płytki ścienne jak i podłogowe. Są to kafle mrozoodporne, tak więc można je wykorzystać również na tarasie czy balkonie. Dostępne kolory to Leyte Beige, Leyte Noce i Leyte Perla.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na elewację, płytki na taras, płytki na balkon, płytki na kominek, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij