Menu

Kategorie

Kolekcja Toronto

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Toronto

Kolekcja Toronto to kolekcja płytek gresowych imitującam kamień naturalny. Kolekcja ta składa się z płytek strukturalnych Toronto i płytek mozaiki wykonane z gresu. Generalnie możemy stosować kafle strukturalne Karachi na ścianie wewnątrz lub na zewnątrz. Są to hiszpańskie płytki gresowe produkowane w formacie 31x56cm cm. Na kolekcję składają się płytki w kolorach kremu, brązu i antracytowy z delikatym użyleniem i przebarwieniami co ma podkreślać naturalny wygląd kamienia. Kafle Toronto to kolekcja płytek o ciekawym wzornictwie które stanowią ciekawe rozwiązanie w aranżacji obiektów mieszkalnych jak i publicznych typu restauracje, kawiarnie. Dostępne kolory to: Toronto Ivory, Toronto Marron i Toronto Antracita.

Zastosowanie: płytka ścienna, płytka łazienkowa, płytka kuchenna, płytka do biura, płytka do holu, płytki gresowe, płytki elewacyjne, płytki elewacyjne.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij