Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Foresta

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Foresta

Kolekcja Foresta to płytka gresowa kształtem przypominająca spłaszczony sześciokąt o wymiarach 17x33 cm w modnych odsłonach imitująca liście. Płytki z kolekcji Foresta Mix kształtem i wzorem użylenia przypominają liście. Utrzymane w barwach natury przypominające kolorystyką pory roku jesień szarościami, brązami i kremami; i zimę w odcieniach  niebieskich. To kafle na podkładzie gresowym o matowej powierzchni i ponadczasowym wzornictwie z możliwością zastosowania na ścianach i podłogach zarówno nowoczesnych wnętrz jak i w aranżacjach klasycznych, nowoczesnych czy country. Płytki Foresta pięknie komponują się w połączeniu z drewnem, lnem czy kamieniem naturalnym. Ich zastosowanie jest możliwe praktycznie w każdym pomieszczeniu. Oba rodzaje płytek są nierektyfikowane i przeznaczone do zastosowania wewnątrz jak na zewnątrz.

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij