Menu

Kategorie

Kolekcja Blendwood

Ilość: 18

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 18

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Blendwood

Kolekcja płytek Blendwood to drewno o wyjątkowej osobowości i różnym pochodzeniu, które stanowi prawdziwą mocną stronę efektu przetarcia, niedoskonałości i nierówności. Seria płytek gresowych panelopodobnych o bardzo naturalnym ciepłym wykończeniu. Blendwood to płytki imitujące drewno oferowane w odcieniach szarości, beżu i brązie. Są to płytki na gresowym podkładzie o rektyfikowanych krawędziach oferowanych w formatach 20x120cm, 30x120cm i 26.5x180 cm. Płytki posiadają powierzchnie antypoślizgową R10, które idealnie znajdują zastosowanie jako okładzinę na taras czy balkon. Uniwersalny charakter tej kolekcji, pozwala na ich użycie zarówno jako płytki podłogowych jak i płytek ściennych. Jest to idealna propozycja płytek do kuchni, płytek do salonu, możemy je położyć w łazience, czy przedpokoju. Dostępne kolory: Blendwood Brown, Blendwood Beige, Blendwood Cappuccino, Blendwood Ash, Blendwood Multigrey i Blendwood Multiwood.

 Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki tarasowe, płytki elewacyjne, płytki na balkon. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij