Menu

Kategorie

Kolekcja Abadia Old

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Abadia Old

Kolekcja Abadia Old to imitująca płytki cotto w kolorze ziemi o delikatnie satynowej powierzchni, charakterystyczna dla architektury i stylu śródziemnomorskiego. Kolekcja płytek kwadratowych w formacie 50x50 w kolorystyce ceglastej. Są to płytki gresowe z oferty fabryki Codicer. Terakota Abadia Old 50x50 to gres o bardzo szerokim i uniwersalnym zastosowaniu. Możemy go wykorzystać zarówno jako płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki elewacyjne, płytki tarasowe, płytki balkonowe. .Płytki Agadir Old są mrozoodporne i posiadają wysoka klasa ścieralności PEI4. Rustykalny charakter płytek pozwala na ich wykorzystanie w pomieszczeniach retro, w stylu country śródziemnomorskim.

 Do kolekcji tej Codicer proponuje płytki heksagonalne Abadia Hex 22x25 i dekoracje Abadia Decor Mix 22x25 z ornamentami, motywami roślinnymi nawiązującymi do bogato zdobionej sztukaterii.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij