Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Madison

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Madison

Kolekcja Madison to płytki ścienne i gresowe o lekko strukturalnej powierzchni i matowym wykończeniu. Kolekcje składające z płytek gresowych o wymiarze 45x45cm i płytek ściennych o formacie 25x75cm, produkowanych na białym podkładzie. Dostępne są cztery kolory beż-Beige, szary-Gris, Acero i brązowym-Oxido przypominającym farbowany beton. Płytki ścienne poszerzone są o dekory z wzorem geometrycznym podkreślonym poprzez wypełnienie wzoru kolorami. Są neutralne i uniwersalne kafle i możemy je stosować do każdego stylu czy nowoczesnych, klasycznych, rustykalnych, industrial nawet do stylu vintage i retro. Ożywiają każde wnętrze a np. w połączeniu z drewnem nadają harmonii i ciepła pomieszczeniom. Są to płytki przeznaczone przez producenta zarówno do pomieszczeniach mieszkalnych jako płytki łazienkowe, płytki kuchenne czy jako płytki do salonu, jak i do budynków użyteczności publicznej, restauracji czy hoteli.

 Zastosowanie: płytki ścienne, płytki kuchenne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki na kominek.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij