Menu

Kategorie

Kolekcja Stone Mix

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Stone Mix

Kolekcja Stone Mix to kolekcja płytek gresowych imitującam kamień naturalny. Kolekcja ta składa się z płytek gładkich wyprodukowanych z gresu o mocno cieniowanej kolorystyce pakowanej losowo. Generalnie możemy wszystkie płytki gresowe stosować na podłodze i na ścianie wewnątrz i na zewnątrz. Kolekcja jest wykonana z rektyfikowanymi krawędziami, co czyni ich idealnym produktem do stosowania na zewnątrz. Są to włoska płytki gresowe produkowane w formacie 60x120cm i posiadają matową powierzchnie. Na kolekcję składają się płytek w kolorze czernym i szarym z przebarwieniami i użyleniem co ma podkreślać naturalny wygląd kamienia. Kafle Stone Mix to kolekcja płytek o ciekawym wzornictwie które stanowią ciekawe rozwiązanie w aranżacji obiektów mieszkalnych jak i publicznych typu restauracje, kawiarnie. Dostępne kolory to: Stone Mix Ardesia Black i Stone Mix Quarzite Grey.

Zastosowanie: płytka ścienna, płytki podłogowe, płytka łazienkowa, płytka kuchenna, płytka do biura, płytka do holu, płytki gresowe, płytki elewacyjne, płytki na taras, płytki na balkon.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij