Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Vantage

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Vantage

Hiszpańskie płytki ścienne z kolekcji Vantage to błyszczące i matowe o gładkiej i strukturalnej powierzchni kafle w kształcie prostokątnym o wymiarze 40x120 cm. Vantage to białe płytki ścienne o trzech odsłonach: Vantage Blanco to idealnie gładka powierzchnia o matowym (Mate) lub błyszczącym (Brillo) wykończeniu, Vantage Drip Blanco natomiast posiada wzór n powierzchni przypominającym zacieki wylanej farby, ostatnia to Vantage Vary Blanco o trójwymiarowym wzorze o glazurze Mate lub Brillo. Ich użytkowa wszechstronność pozwala na wykorzystanie ich w obiektach mieszkalnych, obiektach użytkowych oraz jako przedłużenie aranżacji pomieszczeń mieszkalnych. Dostępne kolory z tej kolekcji to Vantage Blanco Brillo, Vantage Blanco Mate, Vantage Drip Blanco, Vantage Vary Blanco Brillo i Vantage Vary Blanco Mate.

Zastosowanie: płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu, płytka do biura.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij