Menu

Kategorie

Kolekcja Vantage

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Vantage

Hiszpańskie płytki ścienne z kolekcji Vantage to błyszczące i matowe o gładkiej i strukturalnej powierzchni kafle w kształcie prostokątnym o wymiarze 40x120 cm. Vantage to białe płytki ścienne o trzech odsłonach: Vantage Blanco to idealnie gładka powierzchnia o matowym (Mate) lub błyszczącym (Brillo) wykończeniu, Vantage Drip Blanco natomiast posiada wzór n powierzchni przypominającym zacieki wylanej farby, ostatnia to Vantage Vary Blanco o trójwymiarowym wzorze o glazurze Mate lub Brillo. Ich użytkowa wszechstronność pozwala na wykorzystanie ich w obiektach mieszkalnych, obiektach użytkowych oraz jako przedłużenie aranżacji pomieszczeń mieszkalnych. Dostępne kolory z tej kolekcji to Vantage Blanco Brillo, Vantage Blanco Mate, Vantage Drip Blanco, Vantage Vary Blanco Brillo i Vantage Vary Blanco Mate.

Zastosowanie: płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu, płytka do biura.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij