Menu

Kategorie

Kolekcja Infinity

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Infinity

Infinity to kolekcja w modnych odsłonach z geometrycznym wzorem, kształtem przypominająca spłaszczony sześciokąt. Płytka kolorystycznie utrzymana w barwach beton i cementu. Kolekcja pochodząca z fabryki Codicer na podkładzie gresowym jest mrozoodporna i nadaje się do ułożenia zarówno na ścianie jak i na podłodze. Ciekawy trójwymiarowy design w połączeniu z wysokiej jakości wykończeniem, daje nam produkt wysokiej jakości pod względem technicznym i estetycznym. Kafle tej kolekcji mają nietypowy kształt o wymiarze 17x33 cm. Łączenie kolekcji pozwala na układanie ciekawych układów, stwarza wiele możliwości, które pozwalają wyeksponować płytkę dekoracyjną Infinity Kayak nadającej akcentu. 

Kolekcja Infinity to płytki gresowe do wnętrz mieszkalnych typu łazienka czy kuchnia jak i do pomieszczeń użytkowych, typu biura, restauracje, kawiarnie czy hotele, oraz na zewnątrz na taras, balkon czy chodnik.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij