Menu

Kategorie

Kolekcja Next

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Next

Next to płytka produkowane na podkładzie białym prostokątna o wymiarze 25x75 cm. Płytki te zarówno kolorystycznie jak i w strukturze powierzchni z delikatnymi nierównościami przypominają beton. Są to płytki ścienne o uniwersalnym zastosowaniu, można wykorzystać je zarówno jako płytki ścienne. Projektanci uwzględnili płytki dekoracyjne Next Grey Dekor i Next Grey Hexagon z wzorami w kształcie heksagonu jednak o innym wykonaniu. W przypadku Next Grey Dekor wzór wynika z narysowany białych lini, które tworzą heksagonalny kształt natomiast Next Grey Hexagon to trójwymiarowy tłoczony wzór. Kafle Next łączą w sobie efekt nowoczesności jak i naturalności w kolorystyce, wzornictwie płytek bazowych i dekoracyjnych. Kafle te łączą w sobie zarówno wysoką jakość wykonania jak i modny, ponadczasowy design. Ze względu na swoje cechy kolekcja może znaleźć zastosowanie zarówno w obiektach użyteczności publicznej jak i w pomieszczeniach mieszkalnych, wewnątrz na podłogach i ścianach np. w przedpokoju, pokoju, salonie, łazience czy kuchni. Dostępne modele całej kolekcji to: Next Grey, Next Grey Hexagon i Next Grey Dekor.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij