Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Płytki cegiełki - jodełka

1 2 3 4 5 Następna Ostatnia

Płytki cegiełki - jodełka

Płytki typu cegiełki i jodełka

Propozycja szerokiej gamy efektownych płytek imitujących naturalną cegłę  i małych płytek w kształcie typowym dla cegły.  Są to zarówno płytki klinkierowe , płytki gresowe jak i płytki scienne dla których wspólnym mianownikiem jest format przypominający cegłę.

Płytki oferowane przez nas to kafle zarówno typowe elewacyjne, płytki podłogowe jak i płytki ścienne imitujące cegłę czy nawiązujące kształtem do formy cegły.

W ofercie producentów znajdziemy 3typy płytek tego typu;

 klinkier,

płytki gresowe imitujące cegłę.

płytki ścienne typu cegiełka, jest to propozycja kafli która jest przykładem wariacji na temat kształtu, gdze wzornictwo, kolorystyka, design w połaczeniu z formatem i rozmiarem daje nam mozliwość tworzenia róznych aranżacji.

 Płytki te można układać ze względu na format zarówno klasycznie płytka przy płytce, z przesunięciem, w jodękę, w pionie i poziomie, można łączyć z sobą różne rozmiary, np 10x30 i 7,5x30.

 

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij