Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Alpi

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Alpi

Alpi to płytki gresowe imitujące kamień lub piaskowiec o delikatnej strukturze. Kolekcja dostępna w wymiarach 80x80, 60x120, 60x60 i 30x60 cm posiadają antybakteryjną i antypoślizgową powierzchnie R10. Kolekcja Alpi to płytki o matowym wykończeniu i gładkiej powierzchni, w przypadku płytek ściennych znajdziemy dekoracyjne płytki ze strukturalnym wzorem. Kafle Alpi oferowane są o jednolitej kolorystyce beżu i dwóch cieniach szarości. Jest to klasyczna kolekcja o rektyfikowanych krawędziach. Kafle te łączą w sobie zarówno wysoką jakość wykonania jak i modny, ponadczasowy design. Ze względu na swoje cechy kolekcja Alpi może znaleźć zastosowanie zarówno w obiektach użyteczności publicznej jak i w pomieszczeniach mieszkalnych, wewnątrz na ścianach np. w przedpokoju, pokoju, salonie, łazience czy kuchni. Dostępne modele całej kolekcji to: Alpi Beige Rigato, Alpi Gris Rigato, Alpi Pizarra Rigato, Alpi Biege, Alpi Gris i Alpi Pizarra.

 Zastosowanie,  płytki gresowe: płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na ścianę, płytki na podłogę, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki do jadalni, płytki na kominek.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij