Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Babylone

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Babylone

Kolekcja Babylone to hiszpańskie płytki gresowe z oferty hiszpańskiej fabryki Equipe, która specjalizuje się w produkcji małych kolorowych i wzorzystych płytek utrzymanych w różnorodnych stylach. Babylone to seria płytek gresowych o matowej nierównej powierzchni w ciemnych barwach o wymiarze 9,2x36,8 cm.Inspiracja do stworzenia tej kolekcji była natura i płaskorzeźby stanowiące przykład pisma klinowego. Na powierzchni płytek Babylon widoczne są nacięcia, ślady i reliefy, które nawiazują do tej archaicznej pisowni i jej źródeł. Połączeni tekstury, kolorystyki powierzchnia z płytek Babylon nadaje przestrzeni ciepłą i poczucie komfortu. Płytki te dostępne sa w 5 kolorach i w 5 różnych odcieniach i teksturach.Są to płytki utrzymane w odcieniach szarości, niebieskiego, brązu, czarnym i białym. Gładkie kafle z tej kolekcji cechują się niejednolitą, lekko cieniowaną powierzchnią. Płytki z tej serii wykonane są na podkładzie gresowym co czyni je mrozoodpornymi. Są nierektyfikowane, matowe o antypoślizgowej powierzchni R10 oraz czwartej klasie ścieralności. Ze względu na parametry techniczne płytki gresowe z kolekcji Babylone mają uniwersalne zastosowanie. Polecana są jako płytki podłogowe i płytki ścienne. Możemy je wykorzystać zarówno we wnętrzach mieszkalnych jak i użytkowych oraz na zewnątrz np. jako płytki tarasowe czy elewacyjne. Wysokie parametry techniczne, jakość wykonania i nietuzinkowe wzornictwo oraz niepowtarzalna kolorystyka pozwala na wykorzystanie ich jako płytki do kuchni, płytki do łazienki, kafle w przedpokoju czy salonie jak również na zewnątrz jako balkonowe, tarasowe, elewacyjne, chodnikowe oraz w altankach.

Zastosowanie- płytki gresowe, płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki łazienkowe, płytki do salonu, płytki przedpokoju, płytki na taras, płytki na elewację, płytki balkonowe.

 

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij