Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Babylone

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Babylone

Kolekcja Babylone to hiszpańskie płytki gresowe z oferty hiszpańskiej fabryki Equipe, która specjalizuje się w produkcji małych kolorowych i wzorzystych płytek utrzymanych w różnorodnych stylach. Babylone to seria płytek gresowych o matowej nierównej powierzchni w ciemnych barwach o wymiarze 9,2x36,8 cm.Inspiracja do stworzenia tej kolekcji była natura i płaskorzeźby stanowiące przykład pisma klinowego. Na powierzchni płytek Babylon widoczne są nacięcia, ślady i reliefy, które nawiazują do tej archaicznej pisowni i jej źródeł. Połączeni tekstury, kolorystyki powierzchnia z płytek Babylon nadaje przestrzeni ciepłą i poczucie komfortu. Płytki te dostępne sa w 5 kolorach i w 5 różnych odcieniach i teksturach.Są to płytki utrzymane w odcieniach szarości, niebieskiego, brązu, czarnym i białym. Gładkie kafle z tej kolekcji cechują się niejednolitą, lekko cieniowaną powierzchnią. Płytki z tej serii wykonane są na podkładzie gresowym co czyni je mrozoodpornymi. Są nierektyfikowane, matowe o antypoślizgowej powierzchni R10 oraz czwartej klasie ścieralności. Ze względu na parametry techniczne płytki gresowe z kolekcji Babylone mają uniwersalne zastosowanie. Polecana są jako płytki podłogowe i płytki ścienne. Możemy je wykorzystać zarówno we wnętrzach mieszkalnych jak i użytkowych oraz na zewnątrz np. jako płytki tarasowe czy elewacyjne. Wysokie parametry techniczne, jakość wykonania i nietuzinkowe wzornictwo oraz niepowtarzalna kolorystyka pozwala na wykorzystanie ich jako płytki do kuchni, płytki do łazienki, kafle w przedpokoju czy salonie jak również na zewnątrz jako balkonowe, tarasowe, elewacyjne, chodnikowe oraz w altankach.

Zastosowanie- płytki gresowe, płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki łazienkowe, płytki do salonu, płytki przedpokoju, płytki na taras, płytki na elewację, płytki balkonowe.

 

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij