Menu

Kategorie

Kolekcja Pierre de Bali

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Pierre de Bali

Nasza nowa kolekcja Pierre de Bali zainspirowana jest wyspą Bali, słynąca z bujnych wulkanicznych gór, kultowych pól ryżowych, wspaniałych plaż i raf koralowych. Pierre de Bali odtwarza oryginalny kamień z tej spokojnej wyspy w Azji Południowo-Wschodniej i pomaga nam poczuć jedność z naturą, nadając każdej przestrzeni w naszym domu własną tożsamość. Ta elegancka i egzotyczna kolekcja ma specjalną serię na zewnątrz i na baseny. Płytki Pierre de Bali oferowane są w dwóch formatach 30x60cm i 15x15cm o matowej powierzchni. Kolekcja produkowana na podkładzie gresowym jest mrozoodporna i posiada antypoślizgowe właściwości. Dostępne kolory to Mix odcieni szarości z dodatkami brązu i beżu o mocnych przebarwieniach co podkreśla wygląd oksydowanego metalu.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij